12 BURCA GÖRE DEKORASYON KEYFİ

Spread the love

Blue Moon Observation Room

Blue Moon Observation Room

KocBurcuKoç’ a yer açın! Cömert tasarım anlayışınızla bir yerin idaresini ele geçirirsiniz. Canlı kırmızılar ve yoğun turuncular gibi alevli renklerin oradan buradan parladığı sade desenlerden hoşlanırsınız. Bir odanın size ait olması için gençlik kokan ve en sevdiğiniz hobinizi yansıtan objeler seçin.

OTURMA ODASI

Siz zodyağın en genç burcu olarak kabul edilirsiniz- genç derken, ruhu genç demek istiyoruz elbette! Bu da sizin cömert, fikir sahibi ve çocuksu taşkınlıkları olan bir insan olduğunuz anlamına gelir. Alet edevatlara bayılıyorsunuz ama yalnızca en son çıkan, en iyi ve düzgün olanlarına. Yerden kazanmak için flat ekranlı bir TV almayı düşünebilirsiniz. Bağımsız Koçlar apartman dairelerinde bile özgür olmak isterler, dolayısıyla da eşya yığını onlara kendilerini hapisteymiş gibi hissettirebilir! Aslında Koçlar için en uygun oturma odası bebek odası gibi olandır: parlak vurgular (kırmızı bir duvar veya halı), içine kıvrılabilecekleri sıcak bir koltuk ve belki de yerde rahatlayabilecekleri en büyük boy yastıklar. En ideal yerleri ise -(sizi gidi ateş grubu sizi) -şöminenin önüdür.

YATAK ODASI

Aklınıza eseni yapıyorsunuz ve ışık saçıyorsunuz. Zodyağın ilk burcusunuz ve çocuksu iyimserliğiniz tasarım konusunda şansınızı denemekten hoşlandığınız anlamına gelse bile yatak odanız her zaman canlılık ve yaşam dolu olacaktır. Çocukken öğrendiğiniz bir yeteneğinizi devam ettiriyor-antika veya pul koleksiyonu gibi-ve bunu sergiliyor olabilirsiniz. Veya çocukların sizin evinizde rahat etmesini sağlamaya çalışabilirsiniz; örneğin masal anlatmak için kırmızı sandalyeli kırmızı bir çocuk köşesi tasarlayabilirsiniz. Bir Koçun kendini sıcak bir yuvada hissedebilmesi için ateşli renk patlamalarına ihtiyacı vardır. Fazla sıcaklığın sizi boğmasını istemiyorsanız kararında bir seçim yapmaya çalışın-kırmızı bir duvar veya yatak örtüsü gibi-.

Renkleriniz:  Ölçülü şekilde kullanılmış koyu kırmızı ve kehribarlar.

 

BogaBurcuKonfora dayalı, lüks ve içinde genellikle müzik olan geleneksel ve karmaşık olmayan bir yer istersiniz. Bahar renkleriyle toprak tonlarını, pelüş malzemeler ve ahşap mobilyalarla kombinleyin. Hayatın güzelliklerini yansıtan klasik, güzel işlenmiş parçalara da bakabilirsiniz.

OTURMA ODASI

Türünüzü biliyoruz. Boğaların çok özel bir zevkleri vardır. Yönetici gezegeniniz Venüs sayesinde güzellik anlayışınız güzeldir. Güzellikten biraz uzak olan her şey moralinizi bozabilir. Aslında oturma odası sizin için evin en can alıcı yeridir, olumlu enerjinin akması gerektiği dünyanın merkezidir. Taze çiçeklere para yatırın. Çiçeklerin kokusu gününüzü aydınlatacaktır. Paranın satın alabileceği en rahat koltuk da öyle -içinde eriyip gitmek isteyeceksiniz. Müziğe olan ilginiz yüzünden film müzikleri söz konusu olduğunda cimrilik etmeyin: yarım kuyruklu bir piyano mu, yoksa son teknoloji bir müzik seti mi alacağınız size kalmış.

YATAK ODASI

Neyi beğendiğinizi biliyorsunuz ve fikrinizi değiştirmeye de niyetiniz yok. Sizin için ideal yatak odası konforlu ve lüks olmalıdır. Zenginliği ve hayatın güzelliklerini yansıtmalıdır. Versailles sarayını düşünün! Zarif detayları-terzi elinden çıkmış perdeler, özel yapım yatak takımı-seçer, evinizi barınak gibi gösterecek hiçbir şeye kuruş harcamazsınız. Ancak aşırı bolluk konusunda dikkatli olun: Harika ipek çarşaflarınıza, uygun yorganınıza ve pelüş kırlentlerinize zemin teşkil etmesi için zengin ahşap bir yatak başlığı ekleyin! Sonra da bir bardak şarabınızı alarak arkanıza yaslanın. İşte tam mutluluk.

Renkleriniz:  Toprak tonları, açık doğal kahverengiler, zengin gülkurusu ve pembeler.

 

IkizlerBurcuModayı ve revaçta olan şeyleri yakından takip eden İkizler burcu olarak evinizi yenilik ve yetenekle dolduruyorsunuz, aynı zamanda da çift yönlü olarak kullanılabilen objeler arıyorsunuz. Sarı gibi parlak renkler ilginizi çekiyor ama yeşilleri ve mavileri de seviyorsunuz. Göz alıcı son teknoloji elektronik aygıtlarınızı sergileyebileceğiniz bir eğlence köşesi evinizin olmazsa olmazıdır.

OTURMA ODASI

Size küçük bir sır verelim: Arkadaşlarınız oturma odanızın üç boyutlu bir katalog olduğunu düşünüyorlar. Niye mi? Biz park yeri ararken, doğuştan moda öncüsü olduğunuz için siz o sırada en yeni ve gözde şeylerin üstüne atlıyor oluyorsunuz da ondan. Olmazsa olmazlarınız: Muhabbetin bir parçası olarak iki işe birden yarayacak sanat eserleri; kanvas tablolar veya kopyalar sizi kesmeyeceği için sokak sergilerinden alınmış resimler. Modern tasarımlar da ilginiz çeker. Oturma odanızdaki çizgilerin doğrusal ve düzgün olmasına özen gösterin. En sevdiğiniz vazonuza vitrin görevi görecek yuvarlak ve cam bir masa almayı düşünebilirsiniz. L şeklindeki kanapeler, sohbeti hala bir sanat olarak gören İkizler için icat edilmiştir.

YATAK ODASI

Güzel ve son moda olanı tercih edersiniz-yeter ki insanları sohbet için bir araya getirebilsin. Tasarım söz konusu olduğunda çiftliği temsil eden İkizleri durdurmak imkânsızdır: ama sizin stiliniz kesinlikle ben bunu daha önce görmüştüm değil, en sıkı olanı hangisidir. Neyse ki harika bir zevkiniz var. Yatak odası için temiz geometrik desenleri olan modern sanatı düşünün, mesela bir su yatağının iki yanında modern komodin. Kenara Japon şiltesiyle kaplı bir koltuk yerleştirin ki arkadaşlarınız oturup sizinle çene çalabilsinler. Sonra da içinde sezonun en gözde çiçeklerini sergileyebileceğiniz temiz bir vazo ekleyin.

Renkleriniz:  Açık sarı tonları, yeşiller ve maviler.

 

YengecBurcuSiz dinlenmek ve düşlere dalmak için bir alana, aynı zamanda da insanların oturabileceği bir sürü rahat yere ihtiyacı olan bir şifacısınız. Odalarınızı beyaz, gümüş, menekşe ve inci gibi huzur veren renklerle doldurun.

OTURMA ODASI

Antika ve ipekleri sevmenize rağmen, aile dostu bir mutfak ve yemek odası da istersiniz. Anahtar kelimeleriniz: sıcak ve içten. Kapınızın önü daima bir bardak sıcak çay için yanıp tutuşan insanlarla dolu olacaktır. Bir Yengeç’in oturma odası, bütün ailenin ve hatta civardaki komşuların yarısının bir araya gelmekten hoşlandığı koruyucu bir sığınak gibidir. Odayı burcunuzun favori renkleriyle döşeseniz bile (soğuk türkuaz ve okyanusun mavi tonları) oda yine de sıcak bir hava olacaktır. Duvarlardan birini aile resimlerinden oluşan bir galeri yapmaya adayın; onların gülen yüzlerini görmek sizi mutlu edecektir. Bir bulutu andıran koltuk da sizi mutlu eder. Herkesin bayıldığı ev yemeklerinizi sonsuza dek servis etmeye devam edeceğiniz için koltuklarınızın kılıfının leke tutmayan bir kumaştan olmasına özen gösterin yeter!

YATAK ODASI

Varlığınızı baskı kurmadan belli edersiniz. Peki ya yatak odanızı? Herkesin içinde rahat edebileceği duygusal açıdan çekici bir sığınak. Aşırı hassas olduğunuz için titreşimleri anında algılarsınız; Odanıza yalnızca yaşam nefesi verecek şeyler istersiniz. Üzerine titreyeceğiniz bitkiler, sesinin sizi rahatlatacağı köpüklü bir fıskiye ve deniz kokan mumlar koyun. Işığı -güneş ve ay- kesecek perdeler asın, çünkü bunlara karşı hassassınız. Son olarak da aile resimlerinden oluşan kutsal bir bölüm yapın; sizin ki gibi duygusal bir burç için bu resimlere bakmak ayaklarınızı uzatıp evde olduğunuzu hissetmenin en kestirme yoludur.

Renkleriniz: Beyaz, inci, sarı ve menekşe tonları. Işığı yansıtan ayın renkleri.

 

AslanBurcuAslanlara dikkat! İlgi odağı olmaya bayılıyorsunuz ve dramatik mobilyalar, egzotik aksesuarlar ve şık aydınlatma armatürleriyle dolu çarpıcı ve zarif bir dizayn anlayışınız var. Altın sarısı, koyu kırmızı, mor ve sarı tonları gibi gösterişli renkler etkileyici evinizi tamamlayıcı unsurlardır. En sevdiğiniz odaları mumlar, saten yastıklar ve aynalarla doldurursunuz.

OTURMA ODASI

Gururlu ve neşeli Aslanları herkes sever. Oturma odanız bu neşemi mizacınızı yansıtmalıdır ve rengarenk bir Aslan için beyaz duvarlardan daha sıkıcı bir şey yoktur! O yüzden öncelikle gidip duvarlarınızı sizi yansıtan turuncu veya sarıya boyatın. Sonra da odanıza üzerine uzanabileceğiniz bir televizyon koltuğu veya zengin kadifeden bir minderi olan kral köşesi yapmayı unutmayın. Çok çalıştığınız gibi çok eğleniyorsunuz da. Günün sonunda usulünce dinlenmek istiyorsunuz ama eğlenmeyi de seviyorsunuz: eğlenceli masa oyunlarına para yatırın ve şarap rafınız her daim dolu olsun. Yaşadığınız yer partinin olduğu yerdir.

YATAK ODASI:

Aslan yattığı yerden bellidir sözü siz Aslanlar için söylenmiştir elbette. Görkemli fikirlerinizden ödün vermediğiniz yatak odanızda da gözlemlenir. Siz ne de olsa bir kraliyet mensubusunuz. Yatak odasındaki stiliniz de muhteşem gururlu ve güneş kadar baskındır. Çünkü orada a herkesin size tapmasını arzu edersiniz. Hadi duvarınızı cüretkâr bir renge boyayın. Plajdaki bir gün kadar açık ve aydınlık olsun. Tabii kendinizi hayranlıkla seyredebileceğiniz, büyük ve yaldızlı bir ayna koymayı da ihmal etmeyin. Aslanlar kendini ifade etmeyi çok sevdiği için kendi yaptığınız bir resmi de asabilirsiniz. Tenteli Markiz bir yatak sizi rahat ettirecektir. Örtülerinizi de ateş tonlarından seçebilirsiniz. Bu tutkulu birleşime bayılacaksınız.

Renkleriniz: Turuncular, sarılar, kırmızlar ve morlardır. Yani güneşin ve ışıklarının yansımaları..

 

BasakBurcuEn mantıklı burç olarak her şeyin düzenli ve yerli yerinde olduğu bir yer arzuluyorsunuz. Organize olabilmeniz için raflar olmazsa olmazlardan ama aynı zamanda eski parçalar, hafif ahşap ve cam objelerden de hoşlanıyorsunuz. Renk seçimleriniz açık mavi, sarı-yeşiller ve krem.

OTURMA ODASI:

En önemli özelliğiniz düzen olmasına rağmen bu sizin sıkıcı biri olduğunuz anlamına gelmiyor. Her şey için bir yer ve her şey yerli yerinde" isimli yıldızın altında doğmuşsunuz ve temiz bir ortak kullanım alanı size çekici geliyor. İlk durağınız: hoş sandıklar almak için alışverişe çıkın. Eşya yığınlarını göze hoş göstermek sizi neşelendirebilir. Mis kokulu, organik temizlik malzemeleri de öyle. Mmm, lavanta: masadaki inatçı lekeye de, ruha da iyi gelir. Savurgan olduğunuz alan? Tüm ciltli kitaplarınızı ve hobilerinizi organize edebileceğiniz uygun kitaplıklar. Malzemesi ahşap olmalı; renk paletinizde ise kirli beyaz ve bej. Şimdi şehre inin: rafine kasabaları düşünün. Hatta en iyisi yalnızca rafine olsun.

YATAK ODASI:

Başkalarıyla düzenli ve güvenilir şekilde çalışıyorsunuz-takdir ettiğiniz dizayn da aynen böyle. Detaylara olan dikkatiniz tarafından yönetiliyor-ve usta işiyle ilgili içsel bilginizle-amaç saflığı istiyorsunuz. Eski bir minderi öylece odanıza atamanız yeterli olmaz; odada kitaplarınız için saklama kompartımanı ve zamana karşı dayanıklı olmalı. Öncelikle dağınıklığı ortadan kaldırın; temiz ve açık bir alan sinirlerinizi yatıştırır. Sonra da vazolar ve mumluklar ile sessiz, organik malzemelerle süsleyin. Sadelik-hafif ahşaptan bir karyola başı ve uyumlu bir kitaplık-ihtiyacınız olan tek şeydir.

Renkleriniz: Açık mavi ve kremler, bej ve beyazlar.

 

TeraziBurcuDengeli bir hayat yaşıyorsunuz ve bütün elementlerin birlikte aktığı geniş ve açık bir ortama ihtiyacınız var. Uzak doğudan esinlenerek rahat bir oturma grubu, loş ışık, saten ve mumlar alın.

OTURMA ODASI

Havadar ve temiz bir görüntü için mavi ve opaller çok uygundur. Hava grubu burcu olarak temiz çizgiler ve nefes alabileceğiniz alanlar arzuluyorsunuz. Ve sizin için dengesizlikten daha iğrenç bir şey yok. Bu sizin perdelerin,masa örtüsüne, masa örtüsünün tabak takımına uygun olduğu son derece uyumlu bir oturma istediğiniz anlamına gelmiyor. Odanın bir kenarına duvara bir raf asarsanız, harika çerçevelere koyduğunuz resimlerinizi sergileyebileceğiniz aynı ağırlıkta ve malzemeden yapılmış bir masayla dengeleyin. Onun üstüne de modern sanat eseri koyun. Ne gibi mi? Onu da siz söyleyin. Sizin harika bir zevkiniz var ve estetik söz konusu olduğunda şehirdeki sanatçıların yarısını zaten tanıyorsunuzdur!

YATAK ODASI

Simgeniz terazi gibi düşünce, hareket ve çevreniz arasında dengeli bir ilişki kurmaya çalışırsınız. Aslında Terazi zodyağın bir objeyle temsil edilen tek burcudur ve hava grubundan olan mizacınız yüzünden kavramsal bir ortam arzuladığınız anlamına gelir. Düşünün: feng shui. Orada olduğunu anlamak için göremiyor olabilirsiniz! Terazilerin modern-ve-hoş duyarlılıkları vardır-İnce, rüzgarda salınan perdeler, özenle seçilmiş sanatsal objeler. Ortam yaratmak için lavantalı takvimler ekleyin. Ve dengeleyin: yatağın iki yanında da komodin olmalı-kefelerin dengesini bozmak istemezsiniz.

Renkleriniz: pastel renkler, yeşil ve maviler.

 

AkrepBurcuGizemli mizacınız yüzünden dış dünyadan saklanabileceğiniz bir yere ihtiyacınız var. Bordo ve siyah gibi koyu renkli ipek ve deriler ilginizi çeker. Koyu renkli perdeler, kilitli sandıklar ve egzotik bitkiler gizli alanlarınıza en uygun aksesuarlardır.

OTURMA ODASI

Siz sırların, gizemlerin ve sürprizlerin kralı/kraliçesisiniz. Brokar ve kadife gibi şehvet uyandıran kumaşlar tam size göre. Mağara oturma odanızın sıcak ve in gibi olması gerekir. Sizin gibi bir simyacının korkunç görünümlü antika bir kanepeyi alıp kaplatarak arkadaşlarınızın kıskanacağı bir hazineye dönüştürmesi normaldir. Işık sizin için çok önemlidir. Vitray abajurlu bir lamba, ışığı filtreleyip romantik bir hava yaratır. Tarçın veya paçuli kokan özel bir mum da öyle. Ancak bundan sonra odanızın bir varlığı olacaktır- tıpkı sizin gibi.

YATAK ODASI

Bir Akrep varlığını hemen sezinlersiniz. Azametli varlıklarını hemen hissettirirler. Kendinizi bir yerde ya iyi hissedersiniz, ya da kötü. Bir yandan özeliniz olsun istersiniz: in gibi bir his yaratmak için kısık ışıklar. İçeri azıcık ışık alacak olan opak perdeler. Hayalinizdeki yatak odası normal bir yatak odası değildir: egzotik, göz alıcı ve seksi şeyler düşünün ve hayatın karanlık tarafına doğru eğilin. Koyu kadife bir şeyler ekleyin. İçinde iç çamaşırlarınızı saklayabileceğiniz çekmeceleri olan bir yatak. Tasarımınızın bile sırrı olduğunda daha çok hoşunuza gidebilir.

Renkleriniz: Canlı turuncu, kırmızı, bordo ve siyah.

 

YayBurcuRenkleri ve aksesuarları eklektik biçimde karıştıracağınız sosyal etkilemişin mevcut olduğu geniş bir alana ihtiyacınız var. En sevdiğiniz odalarda mumlar, dini semboller ve haritalar bulunur. Evinize mor, turkuaz veya parlak koyu mavi gibi eğlenceli renkler ekleyin.

OTURMA ODASI

Yol açın! Yol açın! Yay tekrar inişe geçti. Heyecan dolu bir kaşif olarak oturma odanız seyahatlerinizi yansıtacaktır. İster gittiğiniz yerlerin fotoğrafları olsun, ister son gezinizde aldığınız yastıklar olsun. Aşırı büyük bir kitaplığa yatırım yapın. Niye mi? Çünkü siz her şeyi büyük yaparsınız. Bunu yanı sıra koca koca kitaplarınızı taşıyacağı için dayanıklı da olması gerekir. Arkadaşlarınız geldiğinde ki her zaman gelirler, onları sergilemek hoşunuza gider. Siz doğuştan misafirperversiniz! Ama debdebeden nefret ediyorsunuz. İçi fasulye dolu minderlerden bir kenarda saklayın ve gerektiğinde çıkarın, bu kadarı size yeterli.

YATAK ODASI

Herkesle çok iyi geçinirsiniz. Ve sizin birkaç türünüz bulunur: maceralarını sergilemekten hoşlanan özgürlük arayışçısı/gezgin Yaylar: Bali’den aldığım şu Buda heykeli ve Kuala Lumpur gezimin fotoğraflarına bir bak! Sonra eğlence seven Yaylar vardır: Burası yatak odası olabilir ama köşede barım var! Hangi tür olursa olsun Yaylar konfor arar. Kocaman, yumuşak yastıklara para harcayın. Hem de bir sürü. Koleksiyoncu olarak seyahatlerinizde aldığınız ıvır zıvırdan sıkılabilirsiniz. Bunları koyacak bir dolap işinizi görecektir.

Renkleriniz: Gökkuşağının herhangi bir tonu-veya her tonu, siz eklektiksiniz!-ama özellikle de tayfın sonlarında yer alan renkler-maviden açık morlara doğru.

 

OglakBurcuSoy kütüğünüzü ve şahsi başarılarınızı dizaynınıza katmak istersiniz. Yumuşak renklerde pahalı kumaşlar ve eski mobilyalar bakın, bolca da kırlent. Kullanılacak en uygun renkler koyu kahverengi ve yeşildir, özellikle de deri koltuk veya sandalyede.

Oturma odanız etkileyici bir mobilya koleksiyonunun da bulunduğu, bir çok başarınızın vasiyeti gibidir. Dekor anlayışınızın yumuşak bir yanı yoktur! Kolçakları olan düzgün bir koltuk, sağlam meşe bir masa ve alev alev yanan bir şömine istersiniz. Bunların hepsi size evi hatırlatır. E-postalarınızı gönderebileceğiniz bir ofis köşesi yaratın, çok çalıştıktan sonra ayakkabılarınızı çıkarıp dinlenebileceğiniz kalın oryantal bir halı gibi sıcak dokunuşlar ekleyin.

YATAK ODASI

Baskı kurmadan varlığınızı ortaya koyarsınız ama ayakları yere basan, katı ve sağlam birisiniz. Zodyakın "yetişkinleri olaraktan -sorumluluk sahibi ve disiplinli- makul ve olgun dekorlardan hoşlanırsınız. Güçlü ve katı temel eşyalara (kırmızı tonlu ahşap bir dolap ve büyük, sağlam deri bir sandalye gibi) ve leopar desenli bir halı gibi eğlenceli aksesuarlar hoşunuza gider. Ödüllerinize rafta yer ayırmayı unutmayın: Oğlaklar başarılarını sergilemekten hoşlanır çünkü bunun için çok çalışırlar!

Renkleriniz: Koyu toprak tonları. Siyah, gri, kahverengi, orman yeşili.

 

KovaBurcuAsi kişiliğinizi yansıtan ultra modern ve elektronik eşyalarla bezeli mekânlar tam size göredir. Soyut sanatı ve oyuncaklı parçaları seversiniz. Tüm bu çılgın mobilya ve donanımın, adeta bir uzay üssünü hatırlatan, eflatun ve metalik tonlamalardaki duvarlarla çevrili olmasını istersiniz.

OTURMA ODASI

Püsküller? Şal desenli yünlü kumaşlar? Hayır teşekkürler. Antika ve cicili bicili şeyler size göre değildir. Pilinizi şarj edebileceğiniz havadar bir mekâna ihtiyacınız var. Mecazi olarak. Sonuçta oturma odanız alet edevatlarınız için kutsal bir yerdir. Yedi adet uzaktan kumanda. Masaj koltuğu. Keskin bir İmaj sizin göbek adınızdır. Büyük sır mı? Bütün bu teknolojik aletler herkes için son derece şaşırtıcı (Bize inanmıyor musunuz? VCR’ı kim programladı?) Aslında bunlar sizin rahatlamanızı sağlar. Saka ve beta balığı da. Veya bir fıskiye. Veya size uzayı hatırlatan gri mavi renklerde boyanmış bir tablo. İçsel inziva için ideal.

YATAK ODASI

Kendinize has, ileri görüşlü fikirlerinizi empoze etme eğilimindesiniz. Hepimizden bir adım öndesiniz-özellikle de teknoloji söz konusu olunca. Muhtemelen en son çıkan HDTV duvarınızdaki yerini aldı-veya bir tane edinmek istiyorsunuz. İster çarşaf takımı ve kırlent seven tip olun, ister alet edevat, sonuçta Kovaların farklı olması gerekir. Yatak odanız en azından bir sohbeti başlatacak bir şey içerir, ister çarşafınızdaki astronot deseni olsun, ister metalik boyanız. Zaman zaman gelecekten günümüze döndüğünüz için bitpazarından aldığınız retro battaniye de olabilir. Öyle ya da böyle Kovalar farklıdır: Kim olduğunuzu çok iyi biliyorsunuz.

Renkleriniz: Gümüş, metalik renkler, maviler ve kot rengi.

 

BalikBurcuArtistik bir Balık olarak gerçeklerle bağlantısı olmayan hayal gücüne dayalı bir mekan istersiniz. Odaları transandantalizm ve düşlere dayalı bir estetik anlayışıyla dekore edersiniz, genellikle de deniz temalı objeler bulundurursunuz. Deniz yeşili, açık mavi ve sarılar sizin için en uygun atmosferi yaratır.

OTURMA ODASI

Oturma odanızda denizin altında mıyız? Ah tamam pencere varmış. Ama küçük bir balık olarak uzaklara ve derinlere yüzebilecekmişsiniz gibi hissettirecek bir ortam istersiniz. Bu da salınan perdeleri, kalın halıyı ve balık figürünü açıklıyor. Yalnızca şaka yapıyorduk. Sizin hassas biri olduğunuzu biliyoruz. Aynı zamanda sanatkârsınız da! Dekorunuz tuhaf olma eğilimindedir ama neyi nereye koyacağınızı çok iyi bilirsiniz: köşeye peri masallarındaki bir bahçe. Koltukta zarif şekilde duran kaşmir kırlentler. Raf, saklama üniteleri, bir masa gibi şeyler eklemeyi unutmayın ki, eve benzesin. Sonuç itibariyle biri veya bir şeyi dışladığınızı hissetmekten nefret edersiniz.

YATAK ODASI

Siz kendine akışa bırakanlardansınız. Odanızın dinlenebileceğiniz bir yer olması gerekiyor. Yatağınızın çok büyük bir önemi var: Yumuşak, rahat ve dinlendirici olmalı, cafcaflı çarşaflar ve koza gibi görünen kaşmir bir örtü. Bu sıcak mekan sizin yaratıcılığınızı yansıtmadığı sürece mutlu olmayacaksınız: Çoğu balıkların tek bir yüzgecindeki yetenek, zodyağın geri kalanının toplamındaki yetenekten fazladır. Van Gogh’un Yıldızlı Gece tablosu gibi düşsel sanatsal eserler seçin. Odanız düşler ülkenize giriş noktanızdır ve bütün güzel fikirler aklınıza burada gelir!

Renkleriniz: Su yeşili ve mavisi, beyaz kaçan solgun sarı.

 

2005 © Çeviren : Ayda Ersan, hgtv.com

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.