Türkiye'nin en güvenilir yaz saatleri tablosu
Mail Gruplarımız
Astroloji Türkiye © Tüm hakları saklıdır.

Bu web sitesinin tüm tasarım, uygulama ve içerik yönetimi Zodyak Astroloji Yayıncılık Ltd. Şti. tarafından hazırlanmıştır.
Bu sitede yer alan grafik, video, makale, yazı ve bilgileri ; Zodyak Astroloji Yayıncılık Ltd. Şti. den izin almadan web siteleri, yazılı basın, bloglar, gruplar ve forumlarda yayınlayanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır. Bu konuda İstanbul ve İzmir mahkemeleri yetkilidir.
Google'da ara
Astroloji Türkiye'de ara
Devrim YILMAZER 24 Şubat 1975 Ankara doğumludur. Viyana Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Gazetecilik ve İletişim Bilimleri bölümünü yüksek lisans derecesiyle tamamladı. Bitirme tezini 01.07.2009'da "Antik Yunan Literatüründe Astroloji, Kader ve Özgür İrade" başlığı altında teslim ederek 27.11.2009'da mezun olmuştur. 2006'da üniversitede yan bölüm olarak okuduğu Felsefe Bölümü için Astroloji ve Bilim başlıklı makalesini verdi. Bunların dışında, geçmişte yayınlanmış olan XI. Ev dergisine çeşitli makaleler yazdı.

1989 yılından beri astrolojiyle ilgilenen Yılmazer, şu anda Astroloji Türkiye sitesinin ve Astroloji grubunun yöneticilerinden birisi, VeriBankası ile AstroGünlük'ün yöneticisi ve Zodyak Astroloji Yayıncılık'ın ortaklarındandır.
Halî hazırda çeşitli kitap projeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında, oldukça uzun bir süreden beri devam eden, her iki tercümede de bir takım eksiklikler olduğu için Almanca ve İngilizce karşılaştırmalı olarak çevirdiği yorumlu Tetrabiblos, Türkiye'nin şehirlerine dair bir mundan çalışma olan İl İl Astrolojik Türkiye ve Viyana Üniversitesine verdiği bitirme tezini, sadece Antik Yunan'da kalmayıp diğer çağlara da yayarak yazmayı plandığı Astrologica isimli kitap serileri bulunmaktadır.
© Devrim Yılmazer

Astroloji ile Futbol Maçları Tahmini

TETRABIBLOS - Önsöz

Oğlak Burcu

Renkler (Ezoterik Astroloji)

Suriye. Savaş kapıda mı?

I. Theodosius

Yengeç Burcu

Finansal Astroloji

Balık Burcu

Tıp ve Astroloji

Dizilerin Astrolojisi

Kova Burcu

Van Depremi

Bir Avuç Petrol

Astrolojide Matematiksel Orantı

Septar

İkincil İlerletimler (İkincil Progresler)

Sosyal Medya Devrimi ve Tunus

2010 Tahmin İzleme

12. Ev

Dekanatlar Öğretisi

İnegöl Olayları

Augustus Güneş Saati

Zonguldak ve Bitmeyen Çile

Göttweig Manastırı Freskleri

Durağan Merkür ve 300 Senelik Lanet

Solar ve Lunar Return Kartografi

Haiti Depremi

Astroloji Tarihi

Astrokartografi

İkamet Astrolojisi (Local Space)

Tutulma, Dağcılar ve Cizre