ASTROLOJİ AKADEMİSİ ÖĞRENCİLİK KURALLARI

 

 

pratik-Astroloji-Egitimi-istanbul-izmir

 

 

– Kendini evinde gibi hissetmemek, çay kahve vb. şeyleri almak için çekinmek, yorgun veya hasta gibi hissettiğinde gidip içerideki bir odada uzanmamak vb. gibi şeyler yasaktır.

 

– Dersler standart olarak 2 saat sürmektedir ama bildiğiniz üzere bunu çoğunlukla aşıyoruz. Hem siz hem de biz yoruluyoruz. O yüzden ders bittikten sonra aşırı sorular soran veya saatlerce muhabbet edenlere bol ödev vermekten veya sevgi dolu Şans’ı kucaklarına koymaktan zevk alırız.

 

– Şans 1. ev Akrep Ay’lı, Koç Mars’lı olan kedimizdir. Sarı renginden tanıyabilirsiniz. Bu yüzden sevmeye kalkıştığınızda ısırılırsanız, tırmalanır veya paramparça hale getirilirseniz Zodyak Astroloji Ltd. sorumluluk kabul etmemektedir. (Pansuman gereçleri mutfakta ecza dolabında). Şans’ın size kafayı takması ve inatla kucağınıza gelmesi halinde masa üzerindeki “Şans kaçırıcı sprey”i bir kereye mahsus kullanabilirsiniz, bir daha yanınıza uğramayacaktır. Diğer kedilerde böyle bir sorunumuz yoktur. Tüm kedilerimizin aşıları tamdır.

 

– Zodyak Astroloji Ltd. 3 kediye ev sahipliği yapmaktadır. Kedilerden korkanların gelmeden önce tekrar düşünmesi gerekir. Hayvanlardan nefret edenlere zaten kapımız da zihnimiz de açık değil.

 

– Okumak için ödünç aldığınız kitaplara aylarca el koymayın, siz zaten el koydum sanıyorsanız da kitapların tüm listesi tarihlerine kadar, 3. evini Akrep kesen Devrim Yılmazer’de mevcuttur. Ayrıca bir sonraki alacağınız kitabın sayfalarını ısırgan otu tozuyla süslüyor.

 

– Samimiyeti ve samimiyetle laubaliliği ayıran ince çizgiyi biliriz, merak etmeyin. Örneğin yanınızdaki öğrencinin suratına asit atarak şaka yapamazsınız.

 

– Paltolarınız, şemsiyeniz, ego, kişisel, dini görüşler ve diğer öğrencilerle farklılık yaratacak şeyler yukarı kata çıkılmadan girişteki askıya asılmalıdır.

 

– İstediğiniz yiyecek-içecek vb. şeyleri içeriye sokabilirsiniz (ve hatta sokmanız şart olsun) ve ders sırasında yiyebilirsiniz. Enginar hariç.

 

– Dersleri kaçırırsanız sonradan telafi mümkün değildir, bu yüzden uzaktan eğitim öğrencilerine verilen online-derslerden kaçırdığınız dersi izlemek için talepte bulunun. Liste: Online Kayıtlı Ders Listesi

 

– Hocalarınız bilgisayarcı değiller. Olmak istediler ama olamadılar. Bu yüzden teknik işlere, bilgisayardan anlayan diğer öğrencilerimiz yardımcı olmaktadır.

 

– Pazar günü ve akşam 18:00’dan sonra açık değiliz, boşuna telefon açmayın. Organizmayı bile komple kapatıyoruz.

 

– Astroloji eğitimi öğrencilere astrolojiyi kazandırmak için vardır, haritalarını yorumlamak için değil. Haritanızın yorumu için aylarca bizden astroloji dersi almanıza gerek yoktur zaten, bir kere danışmanlık alırsınız yeterli olur. Eğitimlerde sadece kendi haritanız üzerinden giderseniz, sürekli kendi haritanız hakkında soru sorarsanız subjektivite hatasına düşersiniz ve hiçbir şey öğrenemezsiniz. Zaten diğer öğrenciler de bu davranışa sahip olanlara asit şakası yapmaktadır.

 

– 1 ay içinde planetaryumu 10 kereden fazla kullanacak öğrenci, yanında kalem pil de getirmelidir artık.

 

– Toplu projelere katılan ve bir konu alan öğrenci eğer 3 ay içinde kendi konusunu yazıp göndermezse onun konusunu amcalara veriyoruz.

 

– Dışarı çıkarken kapıyı kapatın. Sonra içeride yabancılarla karşılaşıp şoka uğruyoruz.

 

– Gün içerisinde çok fazla sirkülasyon yaşadığımız için kağıt bardak, ahşap atılabilir kaşık vb. gibi pratik şeyleri kullanıyoruz. Porselen ve cam meraklıları çıkarken yıkamak üzere mutfak dolaplarındaki herşeyi kullanabilirler. Yıkanmazsa balkondan fırlatıp hesabınıza yazıyoruz.

 

– Sobanın üstünde sucuk yapmak yasaktır. Bunu yapan öğrenciye, neler yapıyoruz tahmin bile edemezsiniz.

 

– Banyodaki musluktan sıcak su gelmemektedir biliyoruz eski rum evi olduğu için bir değişiklik yapılmasına izin verilmiyor. Verirlerse de yapar mıyız ondan da emin değiliz. Sıcak su için küvetvari taraftan faydalanabilirsiniz.

 

– Dökümanlarınızı açık bir şekilde yayarak ortamdan uzaklaşmayın. Sonra pati izi doluyorlar.

 

– Uzaktan eğitim öğrencilerimizi de, yukarıdaki kurallara uyabilecekleri takdirde İzmir’deki merkezimizde günübirlik veya yatılı olarak misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Zodyak Astroloji Yayıncılık ve Özel Eğitim Ltd.

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.