ASTROLOJİ EĞİTİMİ ÖZEL DERSLER

Spread the love

 

 

Astroloji-Egitimi-Ozel-Ders

 

 

Uzaktan Eğitim sistemimizi başlattığımızdan beri temel bilgisi yeterli olduğu halde sadece yorumlama ve ileri teknikler konusunda eğitim almak isteyen astrologlardan bir çok özel ders talebi aldık. Bazen de bir sınıf ortamına girmek istemeyenler, birebir ders almak isteyen kişilerden..

 

Bizler; eğitim, yorum, teknik çeşitliliği ve ders doluluğumuz farklı olduğu için, astroloji bilgisinin yeterli olduğunu düşünenlerin bile bizde baştan bir eğitime başlamasını tavsiye ederiz. Öte yandan şartları baştan başlamak için müsait olmayanlara veya sınıf ortamını çekici bulmayanlara gene de yardımcı olmak istiyoruz. Bu yüzden almak istediğiniz eğitim için astrolog Devrim Dölen veya Devrim Yılmazer’den talepte bulunabilirsiniz. Bunun için astrolojiturkiye@gmail.com adresinden veya mesai saatleri içinde 0538 265 37 28 numaralı telefondan hemen hemen her teknik için talepte bulunabilir, randevu isteyebilirsiniz. Özel dersler sadece İzmir’de Akademi binasında ve İstanbul’da İstanbul Aydın Üniversitesi Beşiktaş şubesinde yapılmaktadır.

 

1 saatlik özel eğitim ücreti her teknik için aynıdır; 1 saat için 400 TL’dir. (KDV dahil)

 

 

Not: Finansal Astroloji dersi almak isteyenlerin finans piyasasına hakim, matematikle arası iyi kişiler olması gerekir.

 

 

3 Yorumlar

  1. Türkan Şimşek

    Tetrabiblos satın almak istiyorum. Havaleden önce iletişim tel’ unuzdan adres bilgilerimi vermem gerekiyor ama ulaşamıyorum.

  2. Merhaba, ozel dersler evde mi veriliyor? Kac derste tamamlaniyor egitim? Kursa kayit olsak kac ay suruyor? Hangi gunler kactan kaca kadar? Ozel olarak haritama baktirmak istesem ucreti nasil? Telefon numaranizi goremedim sitede? Tesekkurler

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.