BİLİM VE ASTROLOJİ SOHBETİ

Spread the love

 

 

bilim-ve-astroloji

 

 

Seminer takvimimizin bu haftasonunu ücretsiz olarak kuşkucu akademisyenlere ayırmaya karar verdik.

 

“Astrolog” dendiğinde benim için pop kültür uzantısı algısının oluşmamasını dilerim. Zira 20 yıllık astroloğum ve bunun büyük kısmı profesyonellikle, pop kültüre hizmetle değil, geniş bir bilimsel çerçevede araştırmakla ve sayısal eğitimlerle geçti ve hala da aynı doğrultudadır. Hakemli dergilerde 3 adet makalem yayınlanmıştır.  Pop veya çeviri-copy-paste, akademik açıdan yetersiz bilgiler almayacaksınız; bunu temin ederim. Sohbet konumuz astronomiden sicim teorisine kadar çeşitlilik gösterecektir.

 

Kapımız “sayısal” kategorisindeki akademisyen kuşkuculara ücretsiz olarak açıktır. Çay ve kahve ikramı da ücretsizdir. Yer Şişli Merkez’de Abide-i Hürriyet Caddesi üzerindedir. Sohbet 5 Ekim Cumartesi günü 13:00’da başlayacaktır. İstediğiniz kadar sürecek, eğer eksik kaldıysa astroloji karşıtı “sayısal” argümanlarınız (istediği kadar teknik olsun) yanıtlanacaktır.

 

Kısıtlı katılımcı kabul edebileceğimizden lütfen akademik kimliğinizi tanıtan kısa bir mesajla, randevu ve yer bilgisi için devrimdolen@gmail.com adresine mesaj atınız.

 

Güzel bir sohbet olmasını dilerim :)

Devrim Dölen

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.