EZOTERİK ASTROLOJİ VE ENERJİ DENGELEME ÇALIŞMASI

Spread the love

ezoterik-astroloji-enerji-dengeleme

Astrolojinin ezoterik kullanımı ve enerji dengeleme çalışması. Astroloji Türkiye ve Nuova Vita işbirliğiyle.

17 Temmuz 2013 saat 19:00’da başlayacak bir seminer düzenliyoruz.

Yaklaşık 3 saat sürecek bu çalışmaya astrolog Devrim Yılmazer ve Devrim Dölen ile Nuova Vita’dan enerji terapisti Rüveyda Alsan katılacaktır.

Yapılacak çalışmada evrenin temel prensiplerinden başlayacak bedensel ve mental düzlemde nasıl enerjilere maruz kaldığımızı, bunların sembol dilini, basit bilimsel ve ezoterik düzlemde, sadece teorik değil, pratik anlamda da göreceğiz.

Yaşam döngümüz boyunca yaşadığımız her olay, gittiğimiz her bölge, fikirlerimiz ve arzularımız, kararlarımızın kalitesi, hastalıklar ve ilişkiler, başarılarımız ve hatta her küçük “şey”, her biri sembolik düzlemde de vardırlar.

Uzun yıllar bu dille içiçe bir astrolog çevresine baktığında kişileri ve olayları başka insanlar gibi görmez. Semboller olarak görür. Bu durum: BAMBAŞKA bir dünyadır. Basit bir örnek verirsek daha anlaşılır olacaktır:

Aslan bizim için önemli ve arzu edilir bir sembol çünkü 2 astrolog olarak hem Ay’larımız Aslan burcunda, Aslan burcunun yöneticisi Güneş’lerimiz köşe evlerde, hem de sitemizin yükselen burcu Aslan ki logomuzda da aslanı bu yüzden görüyorsunuz. Aslan’ın yöneticisi Güneş mitolojide bilinci, yaratıcı sanatı (ki merkezimiz sanat dalında da faliyet göstermekte) ve kehaneti sembolize ediyor.

Şimdi gelelim Aslan burcunun somut dünyada da bizim tarafımızdan aranışı ve bulunuşu hikayesine.. Astroloji Turkiye merkezi için kiralık bir bina ararken baktığımız caddenin bir kısmının Aslan olduğunu farkettik. Opera Binası, Kültür Merkezi, 4 tane tiyatro, tarihi oldukça eski 2 önemli okul… Bunların herbirisi tek tek Aslan burcunun sembolüdür.

Bu bölgede uygun bir yer bulduğumuzda da fiyatından önce tarihini araştırdık öncelikle. Bu da bizi Ayhan Işık’ın doğduğu 110 yıllık Rum evine sürükledi. Aktörler de astrolojide aslan sembolüdürler. Bizden önce aynı binada bir tiyatro okulunun da olması ile semboller yerine oturmuştu. Binamıza gelen öğrenciler ve danışmanlarımız da sık sık burasının onlar için oldukça eğlenceli geçtiğinden bahsederler 

Dolayısiyle burada anlattığımız şey özetle şudur: Astrolojinin basit dilinden ve belli enerjilerden haberdar olmayanlar için Astroloji Turkiye binası bir aktörün doğmuş olduğu alelade bir binadır. Bir astrolog için ise bir sembol bulutudur.

İşte tüm bu ve benzeri şeyleri konuşmak ve pratik olarak da uygulamak üzere çarşamba günü 19:00’da Nuova Vita’nın Bostanlı’daki merkezine davetlisiniz. Katılım ücreti 50 TL’dir.

Daha detaylı bilgileri : 0232 336 23 69 numaralı telefondan sorabilirsiniz.

Sevgilerimizle,

Astroloji Türkiye & Nuova Vita ekibi

2 Yorumlar

  1. :) devriim hanım sizi yazılarınızdan takip etmek ayrı bir zevkti ama en kısa zamanda sizinle tanışacağımı bilmek beni daha fazla heyecanlandırmaya başladı…sanıyorum yaz sonu itibariyle artık bende o çok sevdiğim izmir şehrinde yaşamaya başlayacağım ve ilk iş sizi ziyaret edeceğim:) sevgiyle….

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.