İSTANBUL ASTROLOJİ SEMİNERLERİ

Spread the love

 

 

astroloji-seminerleri-eğitim-workshop

 

 

Dolu dolu astroloji ile geçecek Zodyak Astroloji Seminerlerine hazır mısınız? Horary astrolojiden Coğrafî Astrolojiye, Karmik Astrolojiden Eleksiyona ve daha birçok konuya dair toplam 23 saatlik eğitim programımız astrolojiyle ilk kez tanışacaklar için de ilk adımı atmak için iyi bir fırsat. 5 ayrı astroloğun vereceği eğitimlerle astrolojiye doyacaksınız.

 

İster seçtiğiniz bir güne (1 gün için 150 TL) veya istediğiniz günlere, isterseniz 4 günlük seminer maratonuna (toplam 500 TL) katılabiliyorsunuz.

 

 

Program İçeriği

 

16 Mayıs 2015 Cumartesi

10:30 – 14:30     Temel Seviye Astroloji Eğitimi & Gülden Bulut

15:00 – 18:00     Harita Yorumlama Pratiği & Devrim Dölen

 

17 Mayıs 2015  Pazar

10:30 – 12:30     Merkür Geri Hareketinin 100 yıllık Tarihi & Burcu Akkız

13:30 – 15:30     Eleksiyon & Devrim Dölen

16:00 – 18:00     Coğrafi Astroloji & Devrim Yılmazer

 

18 Mayıs 2015 Pazartesi

10:30 – 13:30     Karmik Astroloji ve Ruhun Evrimsel Süreci & Emine Gücek

14:30 – 17:30     Horary Astroloji & Devrim Yılmazer

 

19 Mayıs 2015 Salı

10:30 – 12:30     Chiron & Gülden Bulut

13:30 –  16:30     İntegritas & Devrim Dölen

17:00  – 18:00    Yayınevimizden çıkan kitaplarımız için düzenlecenek imza saati

 

Toplam 23 saatlik Yoğun Astroloji Eğitimi

 

 

Ders İçerikleri

 

Ders: Temel Seviye Astroloji Eğitimi

Süre: 3 saat

İçerik: Gülden Bulut bu eğitimde burçlar, evler, gezegenler, açılar ve açı kalıplarını anlatacaktır. Bu eğitimde amaçlanan; astrolojiye dair henüz hiç bir şey bilmeyen birisinin astrolojinin en temellerini almasıdır.

 

Ders: Doğum Haritası Yorumlama Pratiği

Süre: 3 saat

İçerik: Devrim Dölen doğum haritası yorumlarken hangi sırayı takip ediyor ve nasıl bir yorumlama tekniği kullanıyor. Bir harita yorumlamanın püf noktaları, örnekler eşliğinde anlatılacaktır.

 

 

Ders: Horary Astroloji

Süre: 3 saat

İçerik: Horary astroloji an ve soru haritalarıyla ilgilidir ve kendisine has bir tekniği vardır. Devrim Yılmazer bu eğitimde bu tekniği anlatacak ve soruların cevaplarını almanın püf noktalarını verecek.

 

 

Ders: Coğrafi Astroloji

Süre: 3 saat

İçerik: Coğrafi astroloji, insana daha verimli bir yaşam konusunda yardım eder. Yolculuklarda veya ikamet edilmesi gereken yerlerde kişinin seçimler yapmasını kolaylaştırabilir; hangi seyehatlerin ya da hangi mekanların, yaşanacak yerlerin kişinin kişinin ruhsal ve bedensel sağlığı açısından daha tatmin edici olduğu konusunda hüküm vermemizi basitleştirebilir. Eğitim, 2002 yılında bu tekniği Türkiye’de makalelerle tanıtan ve Coğrafi Astroloji kitabının sahibi Devrim Yılmazer tarafından verilecek. Katılımcılar üzerinden de örnekler yapılacaktır.

 

 

Ders: Merkür Geri Hareketinin 100 yıllık Tarihi

Süre: 2 saat

İçerik: Merkür’ün geri hareketi etkilerinin daha net anlaşılması üzere hazırlanan bu çalışmada Dünya tarihinde gerçekleşmiş olaylar üzerinde durulacak. Antik çağ matematiği, simya ve felsefe öğretileri ile biraz daha derine taşıyarak ilgi çekici olan tarafları incelenecek. Sunumu Burcu Akkız gerçekleştirecek.

 

 

Ders: Chiron

Süre: 2 saat

İçerik: Haritalarımızdaki Chiron bize ne söylemektedir?  Mitoloji eşliğinde ve arketipsel fonda Chiron incelenerek onun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacağız. Haritamızda iyileşmez diye düşündüğümüz Chiron nasıl yeniden ayağa kalkar? Bu yolda neye güvenmemiz gerekmektedir? Chriron transitleri bizi nasıl etkilemektedir? Chiron açılım ve çözümlemeleri katılımcıların haritaları üzerinden yapılacaktır. Eğitim Gülden Bulut tarafından verilecektir.

 

 

Ders: Integritas 

Süre: 3 saat

İçerik: Integritas Devrim Dölen’in keşfettiği ve 3 yılda geliştirdiği bir tekniktir. Astroloji yaşamın her alanında doğru tespit yapmaya yardım eden bir bilgiler bütünüdür. Fakat aynı keskinlikle zorlu gökcismi pozisyonlarında çoğu zaman şifa olmaz. Integritas’ı diğer tüm astroloji tekniklerinden ayıran da budur. Zorlu gök cismi pozisyonları altında çıkış yollarını göstererek şifa sağlar ve bir gök cisminden optimum fayda sağlamayı kolaylaştırır. Eğitimi, tekniği geliştiren Devrim Dölen verecektir ve katılımcı haritaları üzerinden örnekler de yapılacaktır.

 

 

Ders: Karmik Astroloji ve Ruhun Evrimsel Süreci

Süre: 3 saat

İçerik: Hepimiz varoluşun sonsuz dünyası ile bizim değişen zamanlı dünyamız arasındaki düzlemde iyi-kötü, doğru-yanlış gibi aslında birbirine tezat gibi görünen ancak özünde “bir” gerçekliğin farklı yansımaları olan kavramları tanıyarak ruhsal sürecimizi deneyimlemekteyiz. Bu noktada ruh gerçekliğin farklı yansımaları arasındaki dengeyi oluşturabilmek ve zıtlıklar içerisindeki perdeyi kaldırabilmek amacıyla belli deneyimler sürecinden geçer. Buradaki amaç maddi ortamda mümkün olan en yüksek deneyimi edinmek ve belli dersleri öğrenmektir. Karmik Astroloji bu varoluş düzlemine geliş amacımızın en temel düzeyde ifadesini parmak izlerimiz kadar bize özgü olan doğum haritalarımızdaki belli veriler ışığında yansıtır. Doğum haritalarımızdaki temel karmik eksenler geçmişe dair izler taşımakla birlikte geliştirmemiz gereken nitelikler hakkında ipuçları verir. Seminer boyunca yukarıdaki veriler ışığında önceki yaşama dair anılarını hatırlayan kişilerin bu anılarının kişisel doğum haritaları üzerindeki izdüşümünü örneklerle göreceğiz. Eğitim Emine Gücek tarafından verilecektir.

 

 

Ders: Eleksiyon

Süre: 3 saat

İçerik: Her zaman astrolojinin en büyük faydası için şunu deriz: “Astroloji doğru zamanda doğru yerde olmaktır.” Eleksiyon tekniği de yeni başlangıçlar için doğru zaman ve mekanı tespit etmek için kullanılan bir tekniktir. Ne yazık ki Türkiye’de yanlış kullanımının çok fazla yayılmış olduğunu görüyoruz. Bu eğitimin konulma amacı bu yüzden astrolojiseverlere geçerli olan teknikleri anlatmak. Eğitim Devrim Dölen tarafından verilecektir.

 

 

Astrologlar Hakkında

 

Devrim Yılmazer

24 Şubat 1975 Ankara doğumludur. Viyana Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Gazetecilik ve İletişim Bilimleri bölümünü yüksek lisans derecesiyle tamamladı. Bitirme tezini “Antik Yunan Literatüründe Astroloji, Kader ve Özgür İrade” başlığı altında teslim ederek mezun olmuştur. 2006’da üniversitede yan bölüm olarak okuduğu Felsefe Bölümü için Astroloji ve Bilim başlıklı makalesini verdi. Bunların dışında, geçmişte yayınlanmış olan XI. Ev dergisine çeşitli makaleler yazdı. 1989 yılından beri astrolojiyle ilgilenen Yılmazer, Zodyak Astroloji Yayıncılık’ın ortaklarındandır. Ptolemy’in Tetrabiblos adlı eserini 500 yıl sonra Türkçeye çevirerek kazandırmıştır. Ayrıca Coğrafi Astroloji adında bir kitabı daha olup, halen İl İl Türkiye adlı projesine devam etmektedir. 2014 yılından beri İstanbul Aydın Üniversitesinde Astroloji Eğitimi vermektedir.

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Astrolojiyle 1992 senesinde tanışan Dölen, Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte kendini uzun bir süre astroloji araştırmalarına verdi. Bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerinden birisi olan Dölen, 10 yılı aşkın süredir tanıdığı Devrim Yılmazer ve Hakan E. Kayıoğlu ile birlikte 2010 yılında astroturkiye.com sitesinin 3 kurucusundan biri oldu. 2011 yılında ise Devrim Yılmazer’le birlikte Zodyak Astroloji Yayıncılık ve Astroloji Akademisi’ni kurmuştur. İntegritas Tekniği ve Horary Astroloji ile ilgili kitabı yayına hazırlanmaktadır. 2014 yılından beri İstanbul Aydın Üniversitesinde Astroloji Eğitimi vermektedir.

 

 

Gülden Bulut

1977 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde “Sosyal Bilimlerde İnsan Çalışmaları” ile tamamladı ve Amerika’da çalıştı.  İyi derecede İngilizce ve Flemenkçe bilmektedir. Astroloji ile 1997 yılından beri ilgilenmekte olup, Astroloji Akademisi’nde neo-klasik Astroloji eğitimi almıştır. Astrolojiyle ilgili çeviriler yapmasının yanı sıra Astroloji Akademisi’nde Psikolojik Astroloji eğitimi vermeye devam etmektedir. Ayrıca “Mitolojik Astroloji & Psikoloji” adlı kitabın yazarıdır. Hali hazırda yeni  kitap projeleri devam etmektedir.

 

 

Emine Gücek

11.07.1978 Adana doğumlu olup Gazi Üniversitesi, Edebiyat Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, ülkenin farklı illerinde eğitimcilik yapmıştır. Astrolojik sembolleri çözme çabasında yol onu Astroloji Akademisi eğitmenleri Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer ile buluşturmuş ve buradan mezun olmuştur. Astrolojinin gizemli bahçesinde modern farmakolojinin kurucularından Paracelcus’un “tüm çalılıklar, dağlar ve tepeler birer eczanedir.” cümlelerinden hareketle bitkiler, bitki mitolojileri, bitkilerin yönetici gezegenleri ve astrolojik bağlantıları ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. astrolojiada.com ve astroturkiye.com’da astroloji, ezoterizm ve mitoloji ile ilgili araştırma yazıları yazmaktadır. Seyahat etmiş olduğu yerlerdeki bölgeye has gözlemlerini, bölgenin tarihi ve turistik mekanlarıyla birlikte dokusunu paylaşmak istemiş ve bu nedenle gezmelerde.com seyahat portalını açmıştır.

 

 

Burcu Akkız

10 Temmuz 1983 tarihinde İzmir’de doğdu. Sakarya Üniversitesi “Bilgi Yönetimi” ön lisansından sonra Anadolu Üniversitesi AÖF. İşletme okuyarak lisansını tamamladı. Şu anda Anadolu Üniversitesi AÖF. “Felsefe” bölümünde okumaktadır. 2004 yılında Microsoft “Sistem Mühendisliği” sertifika eğitimlerini tamamladı. 2012-2014 yılları arasında Otomotiv Elektroniği ile ilgili bir firmada ortaklık ve yöneticilik yaptı. Astroloji ile profesyonel olarak ilgilenmeye 2010 yılında Astroloji Okulu’nda online Klasik ve Ortaçağ Astrolojisi eğitim programına katılarak başladı. Temel ve ileri seviye eğitimlerini aldıktan sonra 2012 yılında Astroloji Akademisi kurucusu ve eğitmenleri Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer’den antik, orta ve modern astroloji eğitimlerini aldı. Şu anda “AstroGeo Astrolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi” adı altında İzmir’de hizmet vermektedir.

 

 

 

ÜCRETLER

Günlük seminer ücreti 150 TL’dır.

Eğer seminerlere 4 gün boyunca katılırsanız ücret 500 TL olacaktır. (Eğer  öğle yemeği talep edersiniz günlük 30 TL’dır.)

 

 

REZERVASYON ve İLETİŞİM

Tel: 0538 265 37 28

Mail: astrolojiturkiye@gmail.com

Facebook Etkinlik Linki: İstanbul Astroloji Seminerleri

Rezervasyon için ücretin yarısını en altta göreceğiniz banka hesap numaralarından birisine yatırmalısınız.

 

 

MEKAN

Yer: Bilek Hotel – 4. Levent/ İstanbul

Tel: (0212) 324 2024

Otel Linki: bilekistanbul.com

(Seminerlere İstanbul dışından katılarak konaklamak isteyenlere otel indirim uygulayacaktır.)

 

Adres:  Eski BüyükDere Caddesi No:29 4.Levent / İstanbul

bilek-otel-astroloji-seminer-yeri

 

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

 

İŞ BANKASI

Zodyak Astroloji Yayıncılık Ltd.

Karataş / İzmir Şubesi

Hesap numarası: 3445 249665

IBAN: TR03 0006 4000 0013 4450 2496 65

 

FİNANSBANK

Zodyak Astroloji Yayıncılık Ltd.

Güzelyalı / İzmir Şubesi

Hesap numarası: 39645023

IBAN: TR79 0011 1000 0000 0039 6450 23

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.