İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Yeni Astroloji Sınıfı

Spread the love

 

 

universitede-astroloji-egitimi-yeni-sinif

 

Astroloji eğitiminde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı sertifika fırsatı.

23 yıllık astroloji deneyimine sahibiz. Fakat 2001 yılında ücretsiz online astroloji kursunu açtığımızdan bu yana, amatör ruhumuzu hiç kaybetmedik. Bu muazzam astroloji macerasında bizlere yol arkadaşı olabilir ve aynı dili konuşabileceğiniz insanlarla tanışabilirsiniz. Üniversite’de verdiğimiz ilk eğitim başarı kazandıktan sonra yeni sınıflar da açıldı ve şu anda toplam 7 sınıfla büyük bir aile gibiyiz. Ve çok daha büyük hedeflerimiz var.

Tüm bir astroloji eğitimi toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. İlk seviye toplam 4 aydır. Bu seviyeyi bitirdiğinizde bir doğum haritasını çok temel bir tabanda yorumlayabilecek ve diğer seviyeye geçebileceksiniz. Kaçırdığınız dersleri online olarak izleyebilir veya aynı seviyedeki bir başka sınıfın dersine de zaman zaman katılabilirsiniz. Özel eğitim kitaplarımız bol pratik içeren “özgün” eğitim kitaplarıdır. Sınıflarımız eğitim kalitesini sağlamak açısından maksimum 15 kişiden oluşmaktadır.

 

Daha fazla bilgiyi resimde yer alan Üniversite’nin telefonundan edinebilir, kayıt olabilirsiniz.

 

Devrim Dölen & Devrim Yılmazer

 

Devrim Yılmazer hakkında:

24 Şubat 1975 Ankara doğumludur. Viyana Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Gazetecilik ve İletişim Bilimleri bölümünü yüksek lisans derecesiyle tamamladı. Bitirme tezini 01.07.2009′da “Antik Yunan Literatüründe Astroloji, Kader ve Özgür İrade” başlığı altında teslim ederek mezun olmuştur. 2006′da üniversitede yan bölüm olarak okuduğu Felsefe Bölümü için “Astroloji ve Bilim” başlıklı makalesini verdi. Bunların dışında, geçmişte yayınlanmış olan XI. Ev dergisine çeşitli makaleler yazdı.

1989 yılından beri astrolojiyle ilgilenen Yılmazer, şu anda Astroloji Türkiye sitesinin ve Astroloji grubunun yöneticilerinden birisi, VeriBankası ile AstroGünlük’ün yöneticisi ve Zodyak Astroloji Yayıncılık’ın ortaklarındandır. Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesinde astroloji eğitmenliği yapmaktadır. Tüm dünyada defalarca çevrilen Tetrabiblos‘u Türkiye’ye tam 500 yıl sonra kazandırmıştır.

Halî hazırda çeşitli kitap projeleri vardır. Bunlar arasında, Türkiye’nin şehirlerine dair bir mundane çalışma olan İl İl Astrolojik Türkiye ve Viyana Üniversitesine verdiği bitirme tezini, sadece Antik Yunan’da kalmayıp diğer çağlara da yayarak yazmayı plandığı Astrologica isimli kitap serileri bulunmaktadır.

 
Devrim DÖLEN 3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 22 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde, Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı sertifika veren astroloji eğitmenidir.

1999 senesinde kurulan Gizemciler grubunun kurucuları arasındadır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerinden birisi olan Dölen, 10 yılı aşkın süredir tanıdığı Devrim Yılmazer ve Hakan E. Kayıoğlu ile birlikte 2010 yılında astroturkiye.com sitesinin 3 kurucusundan biri oldu. 2011 yılında ise Devrim Yılmazer’le birlikte Zodyak Astroloji Yayınevini ve Astroloji Akademisi’ni kurmuştur. Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır.

Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.