İZMİR’DE YÜZYÜZE ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Spread the love

 

 

pratik-Astroloji-Egitimi-istanbul-izmir

 

 

 

Astroloji Akademisi kurucuları

Astroloji Akademisi, Astroloji Türkiye’nin de kurucuları olan, 20 yılı aşkın deneyimi olan astrologlar Devrim Yılmazer ve Devrim Dölen tarafından  kurulmuştur. Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer 20 yılı aşan astroloji maceralarında, çeşitli kaynaklardan beslenmiş, yurtdışında kendi araştırmalarını yürütmüşler ve 2001 yılında bir astrologlar grubunda tanışmışlardır. Yaklaşık 10 yıl birlikte çalışmalar yürütmüşler, gruplarda ücretsiz online dersler vermişler ve hem online hem de akademik mecralarda makaleler yayınlamışlardır. 2011 yılında ise prestijli astrologlar yetiştirebilmek, astrolojiseverlere tam bir müfredat sunabilmek için Astroloji Akademisi’ni kurmuşlardır. Profesyonelleşmeye rağmen ikilinin bir çok araştırma projesi de halen devam etmektedir.

 

Yüzyüze eğitim programımız, bol örnekle ve atölye çalışmalarıyla zenginleştirilmiştir. Eğitim sistemimiz özgün ve kendi dökümanlarımızdan, atölyelerden vb. çalışmalardan oluşmakta, pratiğe ekstra özel önem verilmektedir.

 

 

Misyonumuz

Misyonumuz size anlamsız ve sadece çevirilerden oluşan bilgi yığını vermek değil, astrolojiyi kazandırmak, bu dili gerçekten anlamanızı sağlamak ve prestijli astrologlar yetiştirebilmektir.. Eğitim vermeye başlamamızın sebebi astrolojinin Türkiye’de gelişmesini sağlayacak, varolan sömürüden rahatsız olabilecek kadar astrolojiyi seven “düzgün ve yetkin” astrologlar yetiştirmektir.

 

 

Farkımız nedir?

Astrolojiye dair bilinen tüm teknikler müfredatımızda yer almaktadır. Şu anda yurtdışındaki okulları da hesaba katarsak, bilinen tüm teknikleri gösteren başka bir okul yoktur. Bu kadar yüklü müfredata ve akademik bilgiye rağmen, bir konuyu aylarca anlatmadığımız, online derslere, pratiklere ve kendi yazdığımız eğitim kitaplarına güvendiğimiz için eğitim süresi aslında olması gerektiği gibi aşırı uzun tutulmamıştır. Bu yüzden Akademi’ye kayıtlı olanlar seminerlere ekstra katılmak, ücret ödemek zorunda kalmazlar ve bıktırıcı bir yavaşlıkta ilerlemezler.

 

 

Yüzyüze Eğitim Neleri Kapsıyor?

Maksimum 5 kişilik sınıflarla İzmir’de yüzyüze özel ders sunuyoruz. Haftada 1 gün 2 saat, yani aylık toplamda en az 8 saat ders alıyor ve ayda 1 yaklaşık 100-150 sayfa civarında döküman da alıyorsunuz. Arzu edenler 15 günde 1 yapılan, uzaktan eğitim öğrencileri için yapılan online oturumlara da katılabiliyor ve online grubumuza da katılarak hem soru yöneltebiliyor hem de pratik yapabiliyor. Astroloji Forumu’muz da sadece kayıtlı öğrencilerimize açıktır.

 

Yüzyüze eğitimin bir başlangıç zamanı olmadığı için dilediğiniz zaman kaydolabilirsiniz. Sizinle aynı zamanlarda başlamış diğer kişilerle birlikte, ortak bir tarih ve saat ayarlayarak grup olarak devam edebiliyorsunuz.

 

 

Ders Programı & İçerik Özeti

Ders programına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

Ücretler ve Ödemeler

Yüzyüze Eğitimin ücreti aylık ödenir ve 300 TL’dir. Ücretlere her ay alacağınız eğitim dökümanları ve KDV dahildir. Seminerlere katılmanız, müfredatta her konu bulunduğu için gerekli değildir, hiç bir ekstra ücret istenmez.

 

Kayıt olmak için tek yapmanız gereken devrimdolen@gmail.com adresine veya mesai saatleri içinde 0232 381 04 92 veya 0534 6138006 numaralı telefona kayıt olmak istediğinizi bildirmek. Banka hesap numaralarımızdan birisine kurs ücretini yatırdıktan sonra sizden bilgilerinizi istiyoruz ve böylece farkındalık yaratan bu maceraya başlamış oluyorsunuz.

 

Ödemelerle ilgili daha geniş bilgi, banka hesap numaraları ve ödeme seçenekleri için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

Astroloji Eğitimi Süresi

Temel Seviye 6 ay sürmektedir. Temel Seviye eğitimini bitirerek sınavdan başarıyla geçenler İleri Seviye Eğitimi’ne hak kazanırlar ve Temel Seviye Sertifikası alırlar. İleri Seviye Eğitiminin toplam süresi de 8 aydır. Eğitim sonunda İleri Seviye Sınavını geçenler Ustalık Sertifikası’na hak kazanır. İleri Seviye Mezunları eğer isterlerse Uzmanlık Programlarına da kayıt olabilirler. Her Uzmanlık Programı toplamda 3 ay sürmektedir ve önceden duyurusu yapılır.

 

> Kayıtlı öğrencilerimiz her zaman kayıt oldukları zaman geçerli olan ücreti ödeyecekler, olası ücret farklılığından etkilenmeyeceklerdir.

> Pek tavsiye etmesek de, eğitim programlarımıza dahil olan öğrenciler, öğrenimlerini dondurabilir, daha sonra kaldıkları noktadan devam edebilirler. (Kurs ücreti o arada değişmişse yeni fiyattan ödeme yapılacaktır)

> Hevesli ve astrolojiyle ciddi oranda ilgili öğrenciler ise başarabileceklerine inanıyorlarsa bir kaç dersi bir ay içinde birleştirilmiş halde alabilirler. Astrolojinin “özgür” bir doğası olduğuna inanıyor ve bu yüzden katı bir yaklaşım yerine esnek davranmaya çalışıyoruz.

 

 

Gönüllü Kolektif Çalışmalar

Arzu eden öğrencilerimiz ortak projelere de evlerinden katılabiliyorlar. Ortak proje konularımız; data toplama, kolektif kitap yazarlığı, pozisyon yorumlama ve örnek toplama, çeviri yapma vb. gibi; çeşitli konularda tek tek bilgilere katılım ve ortak bir havuz oluşturma amacı taşıyor. Ortak projelerimiz, özellikle ileride profesyonel astrolog olmaya karar verebilecek öğrencilerimiz için, faydalı olacak bir bilgi havuzu ve database oluşturmaya yönelik olarak tasarlandı.

 

 

Zodyak Astroloji Özel Eğitim ve Yayıncılık San.Tic.Ltd.Şti.

Mithatpaşa Cad. No: 117 Karataş / İzmir

(Karataş Lisesi karşısı, Ayhan Işık’ın doğduğu bina)

 

 

5 Yorumlar

 1. orçun

  merhaba 18 yaş altı kişiler için dersler veriyor musunuz?

 2. merhaba izmir sınıfı için size nasıl ulaşabilirim?

  • Nida hanım merhaba,

   Eylül’de başlayacak yüzyüze sınıfımız mevcut. 0 538 265 37 28 nolu telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 3. Funda GÜR ALTUNDAĞ

  Merhaba, öncelikle internet sayfalarınızı çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Ben uzun yıllar felsefe, gizli öğretiler, mitolojiler üzerine araştırmalar yapmış bir reiki master’ım. Eğitim programınıza baktığımda kesinlikle aidiyet duygusu hissetim, bu eğitimi almak istiyorum. Şu anda yüzyüze eğitim olmadığını bir yorumda okudum, ben de maddi olarak henüz hazır değilim. İzmir’de ikamet ediyorum. Sizden ricam yeni açılacak bir sınıf olduğunda lütfen beni haberdar edebilir misiniz. Mail adresimden de 05070977470 nolu telefonumdan da bana ulaşabilirsiniz. Sevgiler…

  • Funda hanım merhaba,

   Beğeniniz için teşekkür ederiz. 2015 güz döneminde sınıflarımız açılacaktır.

   Sevgiler,

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.