MARS TERAZİ BURCUNDA – 2015

 

mars-terazi-burcunda

 

Bu gece (12Kasım 2015) 23:40 Mars Terazi burcuna geçiyor

Mars her zaman bulunduğu noktaya mücadele getirir. İyi veya kötü.. Terazi Mars’ı ikili ilişkilerdeki muhtemel sorunları ortaya çıkaracaktır. Eşinizle, avukatlarınızla olan diyaloglarınıza dikkat etmeli, mümkünse yeni anlaşmalardan bu süreç bitene kadar uzak durmalısınız. Davalık olmamaya çalışın… Terazi Mars’ı sadece ikili ilişkilerde değil, çoğu konuda iki taraf yaratacaktır. Genellikle atılan adımlar stratejik ve diplomatik yolla olur. Dengelerin kolay bozulması olasılığı. Varolan denge eğer kötüye hizmet ediyorsa, bu süreçte bu denge daha kolay bozulabilir, değerlendirilmeli.

Daha önceki Mars Terazi sürecinde bir çok öngörü yapmıştık, Ergenekon sanıkları ve İlker Başbuğ’un tahliyesi, taraflar, bölünmeler yaratacak soğuk savaş, vb. gibi. Tarih tekerrürdür ve benzer olayları benzer gökler altında bekleyebiliriz, bu yüzden göz atmak faydalıdır.

Bkz:

http://astrolojiturkiye.com/index.php/ergenekon-davasi/

http://astrolojiturkiye.com/index.php/ilker-basbugun-tahliyesi/

http://astrolojiturkiye.com/index.php/amerika-ve-rusya/

http://www.astroturkiye.com/mars-terazi-burcunda/

Her ne kadar bir gök cisminin bir burca geçişi, aynı öğrencim Bendegül Çandarlı’nın şu linkte bahsini ettiği gibi ingress haritalarla değerlendirilmesi gerekirse “şimdilik” “genel” durum böyle, güncel haberlere ilerleyen günlerde daha fazla yer vermeyi düşünüyoruz.

sevgiyle kalın

 

Devrim Dölen

12 Kasım 2015, İzmir

 

Devrim DÖLEN 3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 22 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır.

1999 senesinde kurulan Gizemciler grubunun kurucuları arasındadır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerinden birisi olan Dölen, 10 yılı aşkın süredir tanıdığı Devrim Yılmazer ve Hakan E. Kayıoğlu ile birlikte 2010 yılında astroturkiye.com sitesinin 3 kurucusundan biri oldu. 2011 yılında ise Devrim Yılmazer’le birlikte Zodyak Astroloji Yayınevini ve Astroloji Akademisi’ni kurmuştur. Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır.

Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.