Yıldızlar CHP diyor…

 

bekir-coşkun-yıldızlar-chp-den-yana

 

Öncelikle seçim günü gökyüzünde Güneş, Akrep burcunda, Ay, Yengeç burcunda… Türkiye’de Akrep Burcu ve yükseleni Yengeç. Ve o gün gökyüzünde seçimin yeniden olmasını sağlayacak bir Retro hareket yok. Yine harita üzerinde çok baskın bir Başak ve Yengeç Burcu vurgusu bulunmakta.

Bu vurgular, seçimin kaderini özellikle sivil toplum kuruluşlarının etkileyeceğini göstermekte. Hem Başak hem de Yengeç vurgusu, aileye-vatana gerçekten hizmet vaat eden, hizmet edecek olan bir partinin seçimi kazanacağına işaret ediyor…

CHP; Başak yükseleni Akrep bir parti…

Seçim günü Güneş’in Akrep’te olması yani CHP’nin tam yükselenin üzerinde olması pozitif bir göstergedir. Zira Güneş, otorite, güç, merkezde olmak gibi kavramlara işaret eder. Seçim boyunca gözler diğer partilerden çok CHP’nin üzerinde olacaktır. O gün bolluk, bereket, şans ve talih gezegeni olan Jüpiter, Başak Burcu’nun 16. derecesinde olacak.

CHP’nin Güneş’i 15 derece başakta…

Bu muhteşem bir şey! CHP’nin ancak 12 yılda bir elde edebileceği, muazzam bir fırsata, şansa işaret etmekte. Ve daha da önemli ve değerlisi bu göstergeler CHP haritasının 10. Evi’ne düşmekte! Yönetim, iktidar, güç kazanmak, yaşamdaki hedeflere işaret eden bölgede. Satürn-Mars sert etkileşimi işaret etmekte ki bu seçimin kaderini net bir şekilde CHP belirleyecek ve diğer partilerle kıyasladığımda ise şansı en yüksek parti…..

 

Bu yazı haber değeri taşıdığı için alıntılanmıştır.

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/bekir-coskun/yildizlar-chp-diyor-2-961051/

 

Astroloji Türkiye notu: Bahsi edilen harita CHP’nin eski haritasıdır. Ne var ki eski ve yeni tüm haritalar birbirleriyle etkileşim halindedir, bunu da unutmamak gerek.

Ek olarak Bekir Coşkun’un yazısında astrolog Dinçer Güner’den alıntı yaptığı bilgisine ulaştık.

 

5 Yorumlar

 1. Sayın Yılmazer,Sayın Dölen geçen hafta Türkiyenin ikinci bekrisi körkütük sarhoş Bekir Coşkundan alıntıladığınız yazıyı astroloji eleştirmiştim..Astrolog olarak tanıttığınız Dinçer Günerin ise bir ….. olduğunu bilmenize rağmen refarans göstermiştiniz..Peki ne oldu dün!!Yalancı çıktılar..ve sizde bu şarlatanlara alet oldunuz..üzülerek görüyorumki Bekir Coşkunun yazısı hala sizin sütunda duruyor..silmeniz gerekmiyor ama en azından …….. izah etmeniz gerekir değilmi??Eğer bu siteyi bu tip ……… açarsanız Astrolojiyi politize eder,gözden düşürürsünüz..işinize gelen yorumu yayınlıyorsunuz..hadi Bekirin ve Dinçerin ……. yayınlayın,iki kelimede siz yazında bakalım dürüstmüsünüz değilmisiniz.

  • merhaba Özer bey, yazının burada yayınlanması, durması bizim ona katıldığımızı, savunduğumuzu anlatmıyor, zaten gerekli uyarıyı aşağıya koymuştuk, kendi tahminimizi de koymuştuk. bir haber sitesinde astrolog olmayan birisinin, meşhur ve takip edilen birisinin astrolojiyle ilgili bir şey paylaşmış olması takdir edersiniz ki “haber değeri” taşır. bu yazı çok önce yazılmış şimdi ancak cevap verebiliyorum kusura bakmayın zira spam bölümünde buldum yorumunuzu. eski mesajlarınız da sanırım bir sebeple aynı akıbete uğradı görünmüyorlar, bu durum için özür dileriz. not: yorumunuzda yayınlayamayacağımız hakaretler olduğu için editlemek zorunda kaldık.

   • Lorelei

    Devrim Hanım zaten iktidarın güç kaybetmeyeceğini yorumunda belirtmiş. Sanırım şuana kadar seçim sonucunda tek yanılmayan astrolog oldu.

 2. SayIn Yılmazer,astrolojinin politik çıkarlara alet edilmesi sitenize yakışmıyor..ki Bekir Coşkun bildiğiniz gibi bir astrolog değildir. .Bildiğiniz gibi Yükselen Başka bulunan Mars karmaşa ve kaosa işarettir..Başaktakı Jüpiter ve Venüs Mars tarafından kötü etkilenirler..Oğlak burcunda bulunan Plüton ise terörden beslenme anlamına geliyor ki şuanda CHP’nin marjinal gruplarla ve HDP ile işbirliği bunun apaçık ispatı. .Bu durumda Bekir Coşkunun yazısını alıntılamanızı ciddiyetle bağdaştıramadım.

 3. Yukarida anlatilanlar teorik olarak dogru olsa da pratikte olacak mi bakalim…Gectigimiz 26 Agustos’ta dogum gunumun oldugu gun jupiter gunesimle kavustu ve tam da 10. evimde. Basak yukselen akrebim tipki CHP gibi…Bugun olmus ekim 16, tik yok :)

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.