YILLIK AY TAKVİMİ (Poster ve Wallpaper)

 

 

2015 Ay Takvimi ve 2015 Ay Boşlukta takvimi. Yüksek çözünürlükte. İsterseniz bastırabilir ve evinize asabilir, isterseniz bilgisayarınızda arkaplan olarak da kullanabilirsiniz. (Zodyak Astroloji Yayıncılık’ın 2015 promosyonudur, ücretli satılamaz.) Resimleri indirmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.

2015 Yorumlu Ay Takvimine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2015 Gökyüzü Takvimi için buraya tıklayabilirsiniz.

Ay ile Yaşam adlı makaleye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

2015 AY TAKVİMİ

 

2015-ay-takvimi-wallpaper

 

 

 

2015 AY BOŞLUKTA TAKVİMİ

 

2015-ay-boşlukta-takvimi

 

 

Tasarım: Devrim Dölen

 

 
Devrim DÖLEN 3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 22 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde, Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı sertifika veren astroloji eğitmenidir.

1999 senesinde kurulan Gizemciler grubunun kurucuları arasındadır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerinden birisi olan Dölen, 10 yılı aşkın süredir tanıdığı Devrim Yılmazer ve Hakan E. Kayıoğlu ile birlikte 2010 yılında astroturkiye.com sitesinin 3 kurucusundan biri oldu. 2011 yılında ise Devrim Yılmazer’le birlikte Zodyak Astroloji Yayınevini ve Astroloji Akademisi’ni kurmuştur. Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır.

Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

 

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.